Mieszanki

Ostatnie 50 lat przyczyniło się do postępu przemysłu drobiarskiego.

Ten postęp zawdzięczamy przede wszystkim genetyce, jak również odpowiedniemu żywieniu, które z każdym dniem jest bilansowane do potrzeb żywieniowych brojlerów.

Odpowiednie żywienie jest najważniejszym czynnikiem, które decyduje o wynikach produkcyjnych, jak również i ekonomicznych. Dlatego też nasza firma, produkując pełnoporcjowe mieszanki paszowe, skupia się przede wszystkim na dobru hodowcy.

Produkcja mieszanek oparta jest na długoletniej współpracy z naukowcami, hodowcami, a także ze stałymi dostawcami surowców, dzięki którym mamy pewność, że nasze mieszanki produkowane są z surowców wysokiej jakości, co zapewnia nam stała kontrola laboratoryjna zgodna z procedurami HACCP.

grand-extra

Linia Grand Extra jest mieszanką paszową o najwyższych walorach żywieniowych brojlera na rynku. Charakteryzuje się zbilansowaniem składników pokarmowych z całym ziarnem pszenicy.

Główne korzyści:

- Krótszy okres odchowu.
– Bardzo niskie zużycie paszy.
– Wyższa zdrowotność ptaków.

Linia Grand Extra polecana jest szczególnie hodowcom ukierunkowanym na intensywną hodowlę, gdzie przede wszystkim liczy się szybki wzrost masy drobiu w krótkim czasie.

grand
Linia Grand jest mieszanką paszową o korzystnych walorach żywieniowych brojlera. Charakteryzuje ją wysoka wydajność przy zachowanych optymalnych warunkach zdrowotnych hodowli.

Główne korzyści:

- Satysfakcjonujący przyrost masy brojlera
– Niskie zużycie paszy.
– Zapewnienie niezbędne standardów zdrowotnych.

Linia Grand polecanych jest hodowcom ukierunkowanym na 42-dobowy cykl hodowli.